VAALAN MÖKKITOIMIKUNTA 2013-2016

Jäsenet:

Oulujärven länsiranta:    
Antero Saukkonen 0400 683372 antero.saukkonen(at)itella.com
Kalle Kokkoniemi 040-5903511 sirkka.kokkoniemi(at)pp.inet.fi
Oulujärven pohjoisranta:    
Pertti Väyrynen 0400-281465  pertti.a.vayrynen(at)gmail.com
Outi Puoskari 040-7091605  outi.puoskari(at)ppshp.fi
Manamansalo:    
Pekka Repo 0400-689692 pekkarepo1(at)gmail.com
Timo Hakkarainen 045-8073100 timo.hakkarainen5(at)luukku.com
Oterma:    
Teemu Nurkkala 0400-985703 teemu.nurkkala(at)muhos.fi
Neittävä-Pelso-Veneheitto    
Aino Lähtevänoja 0500-992367 aino.lahtevanoja(at)suomi24.fi
Tiina Koski-Tulppo 0500-995041 tiina.koski(at)mail.suomi.net
Oulujoki:    
Reijo Nuojua   reijo.nuojua(at)pp.inet.fi
Kunniajäsen    
Erkki Manninen 0400-137098 erkkijmanninen(at)gmail.com
Kunnan edustajat:    
Esa Karjalainen, valt. pj. 0400-584612 esa.karjalainen(at)vaala.fi
Osmo Mustonen, ymp.ltk. pj. 040-5379871 ose.mustonen(at)suomi24.fi

Sinikka Rantalankila, sihteeri

0400-855925

sinikka.rantalankila(at)vaala.fi 

   

 

 

Toimikunnan puheenjohtaja on Esa Karjalainen ja varapuheenjohtaja Timo Hakkarainen